Carolien Vreysen

dinsdag 26 augustus om 19u

Gratis webinar: Low FODMAP dieet uitgelegd

Ontdek hoe je van je darmklachten afraakt en dit jaar kan genieten van eten en uitstappen

Mis het webinar niet!

Duur: 1u

Ik deel tips om mensen met het prikkelbare darm syndroom, zoals jij, te helpen komaf maken met hun darmklachten.

Zodat je je leven terugkrijgt en je darmklachten het plezier niet meer wegnemen!

Want die oncomfortable darmklachten ben je beu, toch?

Wat mag ik verwachten van het webinar?

Het FODMAP dieet is een geweldige tool om darmklachten bij PDS te verlichten. Maar… het werkt alleen als je het juist volgt.

Ontdek in dit webinar alles wat je moet weten over het low FODMAP dieet en welke fouten te vermijden zodat je van je darmklachten afraakt.

 

Zodat dit je leven met PDS is:​

🍝 Je maakt de spaghetti waar heel het gezin dol op is en je kan mee-eten zonder krampen.

🍷 Je kan op restaurant genieten van lekker eten zonder na de laatste hap naar het toilet te moeten spurten.

🤰 Je buik blijft de hele dag plat en je moet je broek niet meer openzetten na een maaltijd sinds je niet meer opgeblazen bent.

💩 Je hebt een vlotte stoelgang hebt (lees: een gladde worst zonder veel veegwerk) en je voelt je leeg i.p.v. meermaals naar het toilet te moeten zonder opluchting.

✨ Je voelt je goed in je lichaam sinds je geen ongemakken meer hebt.

Zorg dat je er bij bent!

Als je aanwezig bent, kan je vragen stellen.

🎁 Bonus: Je ontvangt ook een low FODMAP bundel met recepten en een boodschappenlijstje.

Hi, ik ben Carolien

 

Als diëtiste gespecialiseerd in het prikkelbare darm syndroom en het laag FODMAP dieet help ik cliënten om hun oncomfortabele darmklachten onder controle te krijgen.

Bovendien ben ik zelf PDS-ervaringsdeskundige. Geloof me dus maar als ik zeg dat ik weet hoe jij je voelt. Ik weet wat je impact is van PDS op je leven.

Ik weet hoe je na een tijd gelooft dat je maar met die klachten moet leren leven, dat het nu eenmaal zo is. Maar niets is minder waar.

De laatste jaren kwam PDS meer op de radar van de wetenschap en ik ging ook zelf op zoek naar strategieën die me konden helpen om van die last af te geraken.

Die strategieën hebben voor mij zo’n groot verschil gemaakt, dat ik dit ook wou delen met mijn cliënten. Het is mijn missie om iedereen met PDS te helpen hun darmen onder controle te krijgen.